Маршал е оптимист след поражението от Шотландия

След като не успяха да отбележат гол при поражението си с 1:0 в Джорджия - за първи път от 13 мача Шотландия не успя да отбележи - хората на Гордън Страчан два пъти откриха мрежата срещу световните шампиони в Хампдън.

Поражението с 3-2 сложи край на надеждите им за автоматично класиране за Евро 2016, но Шотландия все още има амбиции за трето място и място в плейофите.

Победата над Полша в Хемпдън следващия месец, последвана от победа в последния им мач от група D срещу Гибралтар, ще удължи квалификационната кампания на Шотландия, освен ако Република Ирландия не победи Германия и след това не успее да спечели във Варшава.

Шотландия може дори да завърши наравно срещу поляците и пак да стигне до плейофите - ако ирландците загубят и двата си последни мача.

Маршал каза: „Винаги щеше да бъде труден въпрос с качеството на отбора, срещу който се изправихме, но знаем, че ако се представим така, ще победим повечето отбори, особено у дома с публиката и всичко тук. Така че аз положително можем да играем така отново.

„Срещу Грузия не създадохме много положения, но показахме качеството, което имаме, просто не го държахме достатъчно стегнато отзад.

„Просто трябва да отидем и да спечелим нашия мач и това ще ни даде увереност, въпреки че точките бяха най-важното нещо.

„Знаем за какво става дума. Вероятно сме имали един лош резултат, срещу Грузия. Гледайки нашите резултати и представяне, това е това, което се откроява, но ако успеем да се представим по начина, по който сме го правили през по-голямата част от кампанията, ние Имам добри шансове да спечелим срещу Полша.“

Маршал беше победен два пъти през първото полувреме от Томас Мюлер, първият с помощта на отклоняване, но Шотландия изравни два пъти, за да направи незабравимите първи 45 минути.

Мануел Нойер прехвърли пряк свободен удар на Шон Малоуни в атака на съотборника си Матс Хумелс, преди Джеймс МакАртър да изравни отново с контролирано воле.

Но Германия спечели победата в 54-ата минута, когато Илкай Гюндоган завърши извън гредата след едно-две с Мюлер.

„Ние просто трябва да отидем и да си свършим нещата“, каза Маршал. „Надяваме се, ако победим Полша, това може да прехвърли известен натиск върху Ирландия. Това е в техните ръце, но ние просто трябва да печелим мачовете си.“